title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
לקראת שבת 17.07.14

לקראת שבת  17.07.14
למעבר לאתר הישוב באינטרנט  לחץ כאן

למעבר לדף הפייסבוק לחץ כאן

הודעות הנהלה

"צוק איתן"

בשעת כתיבת לקראת שבת עוד לא ברור אם פנינו להפסקת אש או להרחבת והמשך הלחימה מול החמאס. כולנו תקווה שהשקט יחזור למחוזותינו. השבוע חווינו אף אנחנו אזעקה ראשונה במגידו, לשמחתנו לא היו נפילות של רקטות באזורנו, המקלטים פתוחים לרשות התושבים, אנו מבקשים מכל התושבים להישמע להנחיות פיקוד העורף ובהישמע אזעקה להגיע במהירות האפשרית למרחב מוגן.

יציאה לחופש מנהלת הקהילה

מנהלת הקהילה תצא לחופש בין התאריכים : 23.07-03.08 , בתקופה זו לא יתפרסם לקראת שבת, בנוסף במקרים דחופים הנכם מתבקשים לפנות לאביבה שתהיה בקשר טלפוני עם סלעית.

מזכירות

מרפאה

אחות המרפאה סיגל לא תהייה בשבוע הבא, המרפאה פתוחה כרגיל עם אחיות מחליפות.

ד"ר בר סלע לא יקבל קהל ביום שני : 21.07, ובמקום יקבל קהל  ביום רביעי : 23.07 בין השעות : 15:30-18:00.

כינור

נמצא כינור בקיבוץ, בעל/ת הכינור יקבל אותו תמורת סימנים מזהים ונגינה קצרה אצל מנהלת הקהילה.

תרבות וקהילה

אירוח תושבי כפר עזה

ביום שלישי האחרון זכינו לארח כמאה מתושבי כפר עזה וילדיהם אצלנו בבריכה, מעבר להכרת התודה שקיבלנו מצדם ברצוננו להודות לכל מי שטרח והכין ממטעמיו, ובעיקר לגבי בר על הארגון ושיתוף הקהילה.

אירועי הקיץ נמשכים

§         סרט בדשא – היום בשעה 20:00, ריו 2, מומלץ לכל המשפחה.

§         סילו - הערב דיסקו שהיה אמור להיות מחר - בוטל

§    מופע סיום חוגי המחול – כחלק ממסורת שנפתחה בשנה שעברה, גם השנה חוגי המחול המקומיים, בניצוחה של שיראל פוקס, יקיימו מופע סיום וכל הקהילה מוזמנת. האירוע יתרחש ביום שלישי ה- 22.7.14 החל מהשעה 18:00 בסילו. בואו ליהנות ולפרגן לילדינו.

§     קרנבל במגדל – מועצה אזורית מגידו מזמינה את כולם לערב מועצתי במגדל הדבורים שליד קיבוץ דליה, ביום שישי ה- 1.8.14. בתוכנית – מופע מרכזי של יהודית רביץ ולאחר מכן ערב בירה ונשירה ומסיבת ריקודים. העלות במכירה מוקדמת הינה 60 ₪ למופע או 80 ₪ לכל הערב. כל מי שמעוניין בכרטיס אישי צריך להירשם מראש אצל רבקה אמיר (נייד 052-5988578 או במייל rivka.amir1@gmail.com). הפרטים המלאים נמצאים באתר הקיבוץ.

חינוך בלתי פורמאלי ונוער

בין החדשות, ההתראות והאזעקות ציינו השבוע בחינוך הבלתי פורמאלי את שבוע התרומה לקהילה : ילדי צבר ערכו מבצע ניקיון בקיבוץ והכינו עציצים שאותם חילקו לוותיקי הקיבוץ. ילדי הדס נמצאים בעיצומו של פרויקט שבו הם מכינים עציצים ממוחזרים מגלגלים שיעמדו בכניסה לגן רימון ויחסמו מעבר של רכבים ואספרגוס זכו בפרס המופע המושקע ביותר במסגרת "כוכב נולד" האזורי!

בני הנוער החלו להתנדב ולעבוד במערכת החינוך גם במהלך השבוע ובעיקר בימי שישי. מדהים לראות אותם מפעילים  את ילדי צבר והדס יום שלם עם הרבה פעילות וכייף, לטובת ההפעלה בימי שישי בני הנוער מהשכבות השונות נפגשים מראש, מכינים את הפעילות ומחלקים בניהם את האחריות. מעבר לפעילות עצמה, הדבר תורם רבות לחיזוק הקשרים הבין אישיים והבין שכבתיים של בני הנוער.

במהלך השבועות הקרובים נמשיך להתקדם עם הפרויקטים הנוספים.

שימו לב לפעילויות מחוץ לקיבוץ בשבוע הבא :

§         ביום שלישי, 22.7 יציאה משותפת לבאולינג בעפולה, קבלת פרטים והרשמה אצל מדריך הנוער – עמית.

§         ביום רביעי , 23.7 בני הנוער מכיתות ט-י"ב יוצאים לרפסודיה הארצית בכנרת.

בשעה טובה

מזל טוב לעופרה הפנר ובני המשפחה לנישואים של איריס ותום.