title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
לקראת שבת 27.11.2014

לקראת שבת  27.11.2014

למעבר לאתר הישוב באינטרנט  לחץ כאן

למעבר לדף הפייסבוק לחץ כאן

הודעות הנהלה

בחירות לוועד ההנהלה – אגודה

ועד ההנהלה הנוכחי יסיים את תפקידו בתחילת שנת 2015, אז גם נקיים בחירות לוועד ההנהלה החדש, הודעה מסודרת לחברי האגודה תצא בשבוע הבא בתאי הדואר.

שיפוץ המרפאה

בשעה טובה המרפאה עומדת לעבור שיפוץ כללי בשבועות הקרובים. השיפוץ יארך כחודש ימים ובזמן זה פעילות המרפאה וקבלת הקהל יתקיימו במרפאת גבעת עוז. החל מתאריך 02.12 תיסגר המרפאה במגידו  (עד ה- 01.12.14 עובדת כרגיל) והשירות ללקוחות המרפאה יינתן במרפאת גבעת עוז החל מתאריך 04.12.14 , בתקופה זו יהיו מספר שינויים בפעילות המרפאה ובלוחות הזמנים.

שעות פעילות המרפאה בגבעת עוז

 

ראשון

שני

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

 

בדיקת דם

07:30-09:00

סגור

 

 

 

07:30-09:00

 

אחות

09:00-13:30

08:00-14:00

08:30-14:00

09:00-12:00

08:00-12:00

רופא

07:00-13:00

11:00-14:00

 

15:00-19:00

 

  

§      מספר טלפון המרפאה -  04-6525742

§      הגעה למרפאה – באופן עצמאי לאחר תאום תור עם אחות המרפאה.

בימים ראשון וחמישי תצא הסעה ממגידו למרפאה בגבעת עוז בשעה 07:30 לבדיקות דם וביקור רופא. ההסעה מיועדת לאוכלוסיית הקשישים, מקום בהסעה יש לתאם טלפונית עם אחות המרפאה.

§      תאום בדיקות וביקור רופא-  יש לתאם תור לבדיקות דם  וביקור רופא עם אחד ממספרי הטלפון המפורסמים בדף זה (ולא דרך האינטרנט כפי שהיה מקובל עד כה).

§      תרופות כרוניות-  בעקבות השילוב בפעילות שתי המרפאות ולאור התנאים הפיסיים במרפאה בגבעת עוז, לא ניתן יהיה להזמין ולאחסן את התרופות הכרוניות של כל ציבור המטופלים הרחב שלהם מוזמנות כרוניות קבועות. לפיכך, בתקופת מעבר זו, יוזמנו למרפאה אך ורק התרופות הקבועות של אוכלוסיית הקשישים. שאר המטופלים יקבלו מרשמים לתיבות הדואר . עם המרשמים יש לגשת באופן עצמאי לבתי המרקחת של קופת חולים ולרכוש את התרופות.

§      בירורים שלא מצריכים ביקור במרפאה עם רופא המרפאה – ניתן לפנות ישירות דרך כתובת האימייל של ד"ר בר סלע , izhackba@clalit.org.il

אנו תקווה שתקופת מעבר זו תעבור בקלות ובסיומה נזכה למרפאה  מחודשת ונאה, תודה לצוות המרפאה ולצוות המרפאה המארחת בגבעת עוז.

תרבות וקהילה

מסיבת חנוכה

 

§         21.12.14 ראשון, מסיבת חנוכה

§         20.12.14 שבת, הכנת למפיונים

מנהלת חינוך

מנהלת החינוך עוסקת בהתוויית מדיניות מערכות החינוך השונות ביישוב מתוך ראיית צרכי הקהילה. המנהלת הינה גוף ממונה על ידי הועד המנהל מתוך תפיסה שהחינוך הינו נדבך חשוב בחיי הקהילה ועל כן מצריך גוף ייעודי שיתמקד ויתמחה בתחום זה. המנהלת נפגשת בימי ראשון בשעות הערב, בממוצע כל שלושה שבועות ולעיתים יותר, בהתאם לצורך. יו"ר המנהלת משתתפת בישיבות הועד המנהל כמשקיפה ומביאה לדיוני הועד נושאים רלוונטיים.

 

הרכב המנהלת:

יו"ר מנהלת - אילה ברנסון.

צוות מקצועי: מנהלת הקהילה, מנהלת הגיל הרך ומנהלת החינוך הבלתי פורמלי. 

נציגי קהילה: רהב בשן לב, דקל לוינסון, עדי טל ושני לם.

נציגות ועד מנהל: יו"ר הועד המנהל - גיל שיבולי  ודדי אזולאי, אשר מגיעים לחלק מהדיונים בהתאם לצורך.

משולחנה של מנהלת החינוך:

לאחרונה קידמה המנהלת התווית מדיניות תגמול המערכת שמטרתה להסדיר ולשפר את אופן קביעת טווחי השכר לכלל העובדים במערכת. מדיניות התגמול כוללת התייחסות לפרמטרים מגוונים. חשוב לציין כי בין היתר נכללת גם בחינה של תנאי השכר במערכת שלנו לעומת ישובים בסביבה. לאור העובדה שמערכת החינוך הינה קהילתית מנהלת החינוך ממשיכה לבחון דרכים לחיזוק הקשר של עובדי המערכת לקהילת מגידו.
תכנית עבודה שנתית של מנהלת החינוך מתגבשת בימים אלו. הורים המעוניינים להביא נושאים עקרוניים לדיון וטיפול במנהלת החינוך מוזמנים לפנות לאילה ברנסון (
ayala.Berenson@gmail.com)

בקשות לחברי הקהילה ולהורי בני הנוער בפרט:

מנהלת החינוך צריכה להרחיב את שורותיה, בדגש על כך כי חסרה נציגות של הורים לבני נוער. הורים המעוניינים להצטרף מוזמנים לפנות למנהלת הקהילה או לאילה ברנסון.

בשעה טובה

§         בשעה טובה לספיר בנדה  לרגל גיוסו לצה"ל – גיוס מעניין ומוצלח.

§         בשעה טובה לערן לביא לרגל גיוסו לצה"ל – גיוס מעניין ומוצלח.

§         מזל טוב לקיטי וערן אוהל ברכות להולדת הבת הילי אחות לנויה ולין .