title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
לקראת שבת 01.01.2015

לקראת שבת ושנה חדשה  01.01.2015

למעבר לאתר הישוב באינטרנט  לחץ כאן

למעבר לדף הפייסבוק לחץ כאן

הודעות הנהלה


אסיפה כללית

באסיפה הכללית שהתקיימה ביום שלישי, 30 בדצמבר 2014 , אושר תקציב 2015 פה אחד. נושא האחראי נוי שהועלה באסיפה יובא לדיון הועד המנהל.

בחירות לוועד ההנהלה – אגודה

ביום ראשון הקרוב, 04.01.2015 בשעה 20:00 נקיים מפגש חברים של אגודת מתיישבי מגידו במועדון, במפגש יציגו המועמדים לוועד המנהל את מועמדותם בפני הציבור.

כל המעוניין להתמודד על תפקיד יושב ראש ועד ההנהלה ו/ או לחברות בוועד ההנהלה מתבקש לשלוח קורות חיים ותחום עניין מרכזי (חינוך, תרבות, כספים, ביטחון, נוי וכו') בצירוף תמונה לאימייל של מנהלת הקהילה :   saleet@k-megiddo.com או למסור ידנית במעטפה סגורה למנהלת הקהילה במשרד - המועד האחרון לקבלת מועמדים לחברות בוועד ההנהלה ולתפקיד יו"ר ועד ההנהלה יהיה ביום ראשון ה- 04.01.2015, באחת בצהריים    .

תרבות וקהילה


חגיגות כניסת השנה האזרחית

הסילובר מזמין לערב ברזילאי שמח במיוחד ומלא הפתעות, מחר, יום שישי ה- 2.1.15. בשעה 21:30 כולם מוזמנים לקרנבל ברזילאי לפתיחת השנה.

 

פסטיבל צלילי טבע

גם השנה ניקח חלק בפסטיבל צלילי הטבע של מוא"ז מגידו ונקים את יריד האומנים המקומי שלנו ביחד עם תלמים. כל מי שמעוניין לקחת חלק ביריד, או להזמין מכרים לבוא ולהשתתף מוזמן ליצור קשר עם רבקה אמיר (052-5988578). בנוסף, בעלי עסקים הקשורים בתיירות/הסעדה/אומנות, המעוניינים לקחת גם הם חלק מוזמנים ואף ליהנות מהחשיפה דרך הפרסום ברמה האזורית והארצית. הפסטיבל יתקיים ביום שבת ה- 14.3.15.

פורים 2015

יריית הפתיחה: השנה נחגוג את פורים ביום שישי ה- 6.3.15. נושא החג "פורים במסע עולמי": חוויות, טיולים, מקומות וכל מה שנדבק. את החג מרכזות אביבית ישי וחגית רפפורט.

בימים אלו מגבש צוות החג ציוותי עבודה בכל תחומי החג: צוות מנחים, ציוותי בינויי, קישוט, וחברים שיופיעו ויתמכו תפעולית בערב עצמו. זאת ההזדמנות לחבוט בקלישאה הישנה "רוצו להתנדב!!!", מתוך רצון שכולנו ניקח חלק בעשייה. ניתן לפנות למרכזות החג ולהציע את עזרתכם כבר מעכשיו.

אנחנו פונים לכל אחד שיש לו אביזרי טיול ( אוהל, גזיה, נעלים, צעיף, תיק גב, כובע, ערסל וכל מה שנדבק )  ומוכן להעבירו לטובת קישוט מתבקש ליצור קשר עם אביבית ישי 052-3862540, ואנו ננסה להחזירו בשלמות בסוף החג.                     

כמו כן מתבקשת כל משפחה או צעיר אחרי טיול, להעביר  לטרודי עטר תמונה אחת משפחתית/אישית של מקום אחד מיוחד בו הייתם. כמובן. שאתם מצולמים. את התמונה יש להעביר בפורמט A4 צבעוני באיכות הכי טובה שניתן.


ארכיון


ארכיון הקיבוץ עומד לעבור בחודשים הקרובים למבנה מרפאת השיניים, לקראת המעבר והרצון להפוך את הארכיון נגיש ופתוח לציבור הרחב, ברצוננו להקים ועדה המורכבת מאנשים שהנושא קרוב לליבם ומעוניינים  לסייע בתיעוד ובשימור החומרים והצגתו לציבור. מוזמנים לפנות למנהלת הקהילה.


בשעה טובה


בשעה טובה לאדיב חיון לגיוס לצה"ל, שיהיה שירות משמעותי ומעניין.