title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
לקראת שבת 19.03.2015

לקראת שבת   19.03.2015

                                                                               

למעבר לאתר הישוב באינטרנט  לחץ כאן

למעבר לדף הפייסבוק לחץ כאן

הודעות


בחירות תוצאות

בעלי זכות הצבעה : 585

הצביעו : 450 (מתוכם 4 שוטרים ושני חברי וועדה)

אחוזי הצבעה : 76%

המחנה הציוני – 235

מרצ – 74

יאיר לפיד – 62

הליכוד – 30

כחלון – 27

בנט- 11

ליברמן – 3

עלה ירוק – 3

הרשימה הערבית המאוחדת – 2

אלי ישי - 1

 

נוי


קבלן הנוי עושה מאמצים רבים כדי לשמור ולטפל בנוי, למרות זאת ברצוננו לשפר את הפיקוח והטיפול בנוי לשם כך אנו מבקשים לחלק את היישוב לאזורים שבכל אזור יהיה מתנדב אחראי שיתריע על תקלות בהשקיה, אזורים לא מטופלים וכו'

מתנדבים ניתן לפנות לסלעית מנהלת הקהילה, 052-6660596


תרבות וקהילה


חגיגות שנת ה- 70 למועצה האזורית מגידו  - כל קהילת מגידו מוזמנת לאירוע הפתיחה של חגיגות ה- 70 למועצה. מופע הפתיחה – "סיפור אהבה בין הר לעמק", יתקיים באולם האזורי היום, יום חמישי ה- 19.3 ומחר, ביום שישי ה- 20.3 בשעה 20:00. לוח הסעות  למופע תלוי על לוח המודעות מול הכלבו.

יריד אומנים מקומי במסגרת פסטיבל צלילי טבע –  בשבת זה קורה!!!!! בואו לדשא שמול תלמים לחגיגה מיוחדת ומשותפת עם תלמים.: דוכני תכשיטים (במספר דוכנים שונים), קרמיקה, תיקים, מתנות לבית, אומנות ומתנות מחומרים ממוחזרים, יינות, לחמים תוצרת בית ושתי גלריות האומנות יפתחו את  שעריהן את האירוע ילוו נגני הבית המקומיים. דוכנים קטנים לממכר אוכל ושתיה יפעלו במקום. מוזמנים כולם.

שישי ספורט – יתקיים זה הפעם השלישית, הפעם בשישי ה- 27.3.15. מוזמנים לרכב, לרוץ, לצעוד, בכל רמת כושר. נפגשים בשעה 16:30 בפינת אמיר. ילדים מגיעים בליווי הורים בלבד.


תודות


תודות לפורים

את פורים השנה חגגנו ברצף של אירועים קהילתיים ואין ספק שהיה חג שמח ומרשים במיוחד. ברצוני להודות לשלושה צוותים שעבדו ועמלו למען הפקת החג –


צוות פורים קהילה – תודה לעינת שפרלינג, אסנת פלד, יפעת אבוטבול, שירי שקד ויסמין ז'ק וכן לחברות שעזרו ונתנו יד – הן ביום היצירה לקראת פורים והן בתהלוכת הרונדו המשמחת. תודה ללילך טורי על ההרקדה ולנועם בן יצחק על מופע הג'אגלינג המרשים.


צוות מסייע לפורים חינוך – השנה קמה לה קבוצת של אבות ושמה לה למטרה לבנות מתקנים מושקעים ומהנים לילדי הקהילה. כל מי שבא, ראה את אווירת הקרקס המופלאה ואת הנאת הילדים, כמו גם את רמת המתקנים. אז תודה ענקית לצוות ההוגה והמבצע – ניר ארז, אייל ז'ק, ליאור אברהם, אסף רודריגז ואייל שפרלינג. תודה לכל מי שעזר בהקמה של כל המבצע לתוך הלילה ובתפעול – יריב ברנר, ניר יעקב, ערן אוהל, איתי אוקסנפלד, צחי עידן, רונן לם, רונן דושינסקי. ותודה אחרונה לירון אבוטבול על רובי הלייזר.


פורים מבוגרים – גם השנה חגגנו פורים מושקע, מרהיב, רב משתתפים וכולו משלנו. אין ספור של תודות לצוות שעבד ימים ולילות – בראש ובראשונה תודה לצוות המשפחתי הרחב – מדי וחגית רפפורט, בועז וליאת רנקביץ', אביבית ותמיר ישי, אורנה וגיל לביא, רועי ורינת בלנק ולמירטה בלנק. תודה לכל בניהם ובנותיהם שציירו, בנו, ניקו ועשו כל שניתן – אך תודה במיוחד לאופיר רפפורט על תפאורה מרהיבה וציורים מדהימים מקיר לקיר.

תודה לעוד מספר אנשים שעבדו והשקיעו ארוכות – יעל יעקב על התפאורה, דנה קלימי וכל צוות ההנחיה שאתה – גולן קלימי, הדס לוסטמן, רועי פלג ובועז צור שדי. תודה לשי שלו ולהקתו, תודה ליואב שדמי על גיוס החבר'ה מי"ב. תודה ענקית לטרוד עטר ולמגדה וובסטר על עיצוב הכניסה המרהיבה ועל העזרה בכל שרק נתבקשו. תודה לאופיר לבידינסקי על הקמת הבר ותודה למתן לינדר ולטימי לינדר שמתגייסים למשימה כל שנה גם מבאר שבע הרחוקה. תודה לדורון שרעבי על המוסיקה ואחרון חביב תודה ליהודה גבע על הבישולים מאחורי הקלעים ועל הסיוע בכל שנתבקש.

תודה לעוד הרבה אנשים שבאו, ראו, עזרו וסליחה באם מישהו נשכח. תודה לכולכם שבאתם.


טיול דרום

תודה ענקית לצוות המיוחד של טיול דרום, שהרים והפיק טיול מהנה במיוחד, אליו יצאו כ- 150 מבוגרים, ילדים, ואפילו  מיניבוס של בני נוער. כל התמונות בפייסבוק של מגידו.

אז תודה לניר יעקב, גבי מטרזו, גיא קלי, אסף אהרוני וכמובן גלי טל שמאחורי הקלעים. תודה ליואב שדמי, מדריך הנעורים, על ההתגייסות למשימה.

להתראות בטיול צפון...


מרפאה


פתיחה חגיגית ב- 31.3.2015

פרטים בהמשך...


בשעה טובה


בתחרות רובוטיקה שהתקיימה ביד אליהו הגיע בית הספר מגידו למקום חמישי על יצירתיות מתוך 55 קבוצות מכל הארץ.

בקבוצה הייתה נציגות יישובית מכובדת : ברק מסטל, גיא אלן, יונתן כרמי ורון ג'ינו.

כל הכבוד גאים בכם!