title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
לקראת שבת 07.08.2015

לקראת שבת

ליום 07 באוגוסט 2015

 

חינוך


החינוך הבלתי פורמאלי 

החום הגדול השבוע אומנם גרם לנו לשנות קצת את התוכניות, אבל לא הפריע לנו להמשיך להנות מפעילויות רבות.

 

בצבר הילדים העלו את "מופע נולד" - הילדים בחרו שיר והכינו לו העמדה, ריקודים ותלבושות ואחרי יומיים של הכנות הועלה מופע מרהיב כשהקהל היו הורים, אחים גדולים וכמובן ילדי צבר.

 

בהדס ציינו ביום רביעי את "יום הותיקים" - הילדים התחלקו לקבוצות וכל קבוצה הכינה משהו טעים (מאוד) שאותו הם חילקו לוותיקי הקיבוץ.  הוותיקים והילדים התרגשו מאוד!

 

באספרגוס ערכו ביום רביעי "ערב מאכלי עדות" - כל ילד הביא ממטעמי המטבח הביתי ונערכה סעודה מפוארת וטעימה.

 

בנעורים בני הנוער השתתפו בפעילות "לייזר טאג", הכינו מטעמים במאסטר שף והמשיכו את ההתנדבות והעבודה במערכת החינוך.

 

לפנינו עוד שבועיים עמוסים בפעילויות מכל הסוגים והמינים.

 

SAVE THE DATE  מסיבת הסיום של החינוך הבלתי פורמאלית תתקיים ביום חמישי,

ה 20.8.15 - בשעה 18:30 על הדשא בסילו. הזמנה תשלח במייל.

 

הודעה להורי הילדים שעולים לכיתה א'

הנכם מוזמנים לשיחת הורים לקראת המעבר לצבר ביום שלישי ה - 11.8.15 בשעה 20:00 בצבר.

 שתהיה לכולנו שבת רגועה וקרירה.

 

שכבת הגיל הרך

לאחרונה אנו נתקלים בתופעה של כניסה לחצרות בתי הילדים ולבתים עצמם, לאחר שעות פעילות המערכת . נבקשכם מאוד להימנע מכך. הצוותים מסדרים את החצרות והם מצפים לראותם באותו המצב גם ביום שלמחרת. נשמח לשיתוף פעולה בעניין זה.


תרבות וקהילה

 

·         בעקבות האבל נדחו אירועי סוף השבוע, מסיבת הסילו ומשחה הדר להמשך החודש. שימו לב לתאריכים החדשים.

·         סרט בדשא– אנו ממשיכים בהקרנת סרטי הילדים בכל יום חמישי בשעה 20:30 בדשא של הסילו. עקבו אחרי ההודעות, כולם מוזמנים.

·         מסיבת בריכה – כן זה קורה... מסיבת הבריכה הגדולה של הקיץ. ביום שישי ה- 14.8, שריינו בייביסיטר ובואו לחגוג החל מהשעה 21:00. שימו לב – המסיבה מיועדת לתושבי מגידו ובני זוגם בלבד. עלות כניסה - 30 ₪, מותנה בקניית כרטיס בכלבו.

·         נוסעים לים – ביום שישי ה- 21.8. יציאה במכוניות פרטיות בשעה 16:00 מהקיבוץ, קבלת שבת משותפת וארוחת ערב משותפת. נודה באם משפחות המתכוונות לבוא ישלחו הודעה לרבקה אמיר לנייד: 0525988578, בכדי שנוכל להיערך.

·         משחה הדר – שבת ה- 22.8 החל מהשעה 10:00 בבריכה. בעקבות הדחייה מי שעדיין מעוניין להירשם למקצי השחייה השונים (עממי או תחרותי) מוזמן.

·         מסיבת סיום הקיץ – מסיבת המתנפחים המסורתית כבר בפתח. רשמו בפניכם את התאריך – יום ראשון ה- 30.8 החל מהשעה 16:00 בבריכה. בשעה 18:30 יתקיים הטקס המרגש לכבוד העולים לכיתה א'. אל תחמיצו!

·         תריאטלון מגידו הראשון – יתקיים בשבת ה- 5.9.15. פרטים בהמשך.


השאלת ציוד ממחסן התרבות

 

מזה זמן רב, מחסן התרבות משאיל ציוד לחברים, על בסיס אמון ואחריות אישית. ניתן לפנות לרבקה אמיר ולקבל מפתח של המחסן. את המפתח יש להחזיר מידית עם לקיחת הציוד לרבקה ולשלוח הודעת טקסט בה מפורט הציוד שנלקח. בתום האירוע יש לחזור על ההליך שנית ולסמס לרבקה כי הציוד הוחזר. אין להשיב ציוד להשאירו מחוץ למחסן. נבקשכם לגלות אחריות לעניין הדיווח וההחזרה כאמור, שכן יש תמיד עוד אנשים הזקוקים לציוד. במידה ויש ברשות מי מכם ציוד השייך לקהילה מאירועים קודמים, אנא השיבו הציוד למחסן התרבות.

 

תודות

לפני שבוע נערך טורניר ה- Street-ball של מגידו. קבוצות של שלושה שחקנים, החל מכיתה א' וכלה במבוגרים, התרוצצו על המגרש במשחקים מותחים ומלאי יצרים. כל מי שהגיע היה עד לחגיגת ספורט אמיתית. תודה לניר סירולניק ולוועדת הספורט על ארגון הטורניר. מחכים להמשך.

יחולו שינויים במועדי התרבות והספורט. הודעות בדבר השינויים יפורסמו בהמשך. נבקשכם לעקוב אחר השינויים בלוחות המודעות ובאתר האינטרנט.


ביטחון


בחודש הקרוב, איילת מסטל תסיים את תפקידה כרב"שית היישוב.  

בשם תושבי מגידו, ברצוננו להודות לאיילת מקרב הלב על פועלה למען בטחון היישוב ותושביו, במשך למעלה מ - 20 שנה. אנו מאחלים לאיילת הצלחה רבה בתפקידה החדש במג"ב.
עם סיום תפקידה, מג"ב ימנו רב"ש אזורי, אשר יהא אמון על בטחון היישוב.

 

בחודש האחרון, אנו עדים למעשי קונדס רבים של בני הנוער ביישוב.
בשבוע שעבר סיור משטרתי תפס מספר נערים כשהם שותים אלכוהול ומעשנים נרגילה בתחנת האוטובוס.

כמו כן, מספר נערים נתפסו בבריכה מעבר לשעות פעילותה, כשהם בגילופין ומשחקים עם הרובוט בבריכה. הנערים הוזהרו ע"י הסיור והללו שוחררו לביתם בליווי הוריהם.

אחד הנערים השאיל, שלא ברשות, קלנועית מהקיבוץ ונתפס בעודו נוהג עליה על ידי שומר הלילה. השוטר הקהילתי עודכן וטיפל במקרה, בשיתוף עם הורי הנער.

באירוע אחר, נער ברח מהבריכה והשאיר אחריו שברי בקבוק בירה. למחרת, אחת הילדות נחתכה מרסיסי אותו בקבוק.

יובהר, באופן חד משמעי, כי הכניסה והשחייה בבריכה, ללא שירותי הצלה, ללא שירותי מפעיל  ומחוץ לשעות הפעילות אסורה בהחלט. משיגי הגבול יטופלו בחומרה ע"י רשויות החוק.

 

מאחלים לכולנו עונת רחצה בטוחה.

 

השתתפות בצערה של משפחת מלמד        


תושבי מגידו משתתפים בצערה של משפחת מלמד על מות הבעל, האב, הסב והחבר לאו. מי ייתן ולא תדעו עוד צער.

 

 

למעבר לאתר הישוב באינטרנט  לחץ כאן

למעבר לדף הפייסבוק לחץ כאן