title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
לקראת שבת 31.03.2016

לקראת שבת 31 במרץ 2016 

 

        עדכוני ועד הנהלה:

 1. מצורף (קישור) פרוטוקול ישיבת הנהלה מיום 28/02/16, שימו לב כי בפרוטוקול ישנו מחירון מעודכן לאירועים.
 2. מצורף (קישור) סיכום סיור של ועד ההנהלה מיום 19/02/16.
 3. תפקידה של צביה גרין הורחב מאחראית מועדון לאחראית על כל מבני הציבור (מועדון, סילו וחדר אוכל). צביה תהיה אחראית על הזמנת המקומות לאירועים, על תקינותם, על הציוד בתוך המבנים, ועל השאלת ציוד התרבות(כסאות ושולחנות). 
 4. מפתחות למועדון ימסרו על ידה לבעלי האירוע, ויוחזרו לידיה.
 5. ממש לפני פורים סיימנו את העבודות להשמשת חדר האוכל: הגג נאטם, סודרו החלונות והדלתות, חזר החשמל – ויהי אור:


 1. אנחנו עדיין מחפשים אחראי/ת הגברה ותאורה, ובני/ות נוער שירצו לקחת חלק בצוות זה. לפרטים יש לפנות אלי (ניצן)

ארכיון:

פיני מתקדם במרץ עם סידור הארכיון, כל החומר כבר יצא מהקרטונים וסודר בארונות ועל המדפים.
אנחנו בודקים אפשרות לשבירת הקירות הפנימיים, לשם הגדלת החלל.
משולחן ועדת תשתיות:

חברי הועדה: שחר שורק, ניר בורנשטיין, עופר שוער, דוד בוחניק וניצן בז'רנו

 1. שיפוץ חדר האוכל: לקראת תכנון שיפוץ חדר האוכל, הוכנה פרוגרמה עם הדרישות שלנו שתועבר לאדריכלית. הפרוגרמה מצורפת (קישור) ונשמח לקבל התייחסויות לפני תחילת התכנון. את ההתייחסויות אנא העבירו לי (ניצן) עד 10/4/16.
 2. מחצבה: מחצבות אבן פועלים כיום על פי רישיון עסק ובהתאם לתנאי ההיתר.
  הועד עושה וייעשה כל מאמץ לצמצם ולמזער את המטרדים הנובעים מהפעלת המחצבה, קרי כמות המשאיות המובילות תוצרי המחצבה, הרטבת דרך המצעים באופן קבוע, הסדרת הניקוז בכניסה לכביש הגישה, הסדרת הצומת כך שישתלבו משאיות באופן שלא יסכן את שאר התנועה. כיום המחצבה אמורה להפעיל עד 9 משאיות ביום.
  השבוע התקיימה פגישה בין ועדת תשתיות לבין מנהל המחצבה ויועץ מטעמם, לשעבר מנכ״ל המשרד להגנת הסביבה, בישיבה התקבלה תמונת מצב על פעילות המחצבה ונדונו האמצעים והמגבלות שעל המחצבה לקיים בכדי למזער את המטרדים והמפגעים הסביבתיים.
  סוכם שהמחצבה תפעל לקידום הגשת היתר לדרך סטטורית חדשה למחצבה מכיוון כביש 65 ובכך לבטל את דרך הגישה הנוכחית למחצבה.
  הוועדה תקיים פגישות נוספות עם נציגי המחצבה בכדי לבחון קידום הנושאים שנדונו בישיבה.
 3. גן משחקים ומתקני כושר: מכרז לייצור והתקנת המתקנים מול המועדון ייצא בשבוע הקרוב. המכרז מנוהל על ידי המועצה. נעדכן ככל שיהיו פרטים נוספים בהמשך.
 4. מגרש ספורט: מכרז לשיפוץ מגרש הספורט בסמוך למרפאה ייצא בשבוע הקרוב. המכרז מנוהל על ידי המועצה. פרטים נוספים יימסרו בהמשך.
 5. גן גפן: סוכם עם המועצה על תיקון ליקויי הבניה שנתגלו בגן. פגישה עם הקבלן תתקיים בשבוע הקרוב, ונעדכן על לוחות זמנים לביצוע.
 6. גן רימון: הצלחנו להשיג תקציב מהמועצה לשיפוץ חלקי של הגן. בשבוע הקרוב נפגש עם נציגי המועצה לבחון קידום השיפוץ בזמן הקרוב.

 

תרבות וספורט:

·         טיול דרום – קורה ממש ממש בסוף השבוע הקרוב (שישי שבת ה- 1-2/4). הספונטניים האחרונים שעוד מעוניינים להצטרף מוזמנים לעשות זאת בוואטסאפ לרבקה אמיר (052-5988578). עלות למשתתף  - 60 ₪.


·         יריד אומנים המקומי במסגרת פסטיבל צלילי טבע – היריד המשותף עם תלמים יתרחש בשבת ה-  9.4 בדשא שליד תלמים בין השעות 10:00-16:00. דוכנים רבים, מבית ומחוץ יציגו: קרמיקה, מוצרי הילדים של לימור, טקסטיל, מתנות לבית ומוצרים למטבח, דברי אומנות, צעצועים, תכשיטים, קעקועים וציורי פנים, בגדי נשים של ג'ולי, עוגות, מזון ועוד. מובטח מגוון רחב של מתנות לפסח וסתם לכל אחד להתחדש, הרבה מוסיקה ושמח.
מי שעדיין מעוניין להציג/למכור ביריד מוזמן להירשם אצל רבקה אמיר (052-5988578). בואו בהמוניכם.


·         אירוע הספורט השנתי לזכר אמיר ברקן – יתקיים השנה בשבת ה- 16.4. בתוכנית מסלולי רכיבה על אופניים, ריצה והליכה במגוון דרגות קושי ולבסוף טקס קצר לזכרו של אמיר ופיקניק משותף. מוזמנים לעקוב אחרי המודעות ושעות הפתיחה של כל מסלול ספורט. הטקס והפיקניק יתקיימו החל מהשעה 9:30 בפינת אמיר. כל הקהילה מוזמנת להגיע ולהביא כיבוד לפיקניק המשותף (סלט/לחם/עוגה/מאפה וכד'). מצ"ב קישור לרכישת חולצות של האירוע - http://goo.gl/forms/SWELEWL6Wz


·         צוות יום העצמאות – מי שמעוניין להצטרף לצוות יום העצמאות מוזמן לפנות אל רבקה (052-5988578).

 

תודות

השבוע של פורים היה עמוס באירועים והשמחה הייתה רבה. ברצוננו להודות לאנשי הקהילה הרבים שהתגייסו למשימות השונות והפכו את השבוע הזה למיוחד במינו עבור כולנו.

·         אירוע הניווטים הראשון של מגידו משך אליו כ- 150 ילדים, בני נוער ומבוגרים לבוקר של משימות ביער במסלול משפחתי או תחרותי. כל מי שהגיע זכה למזג אויר משגע, לאווירה טובה, לספורט משותף. תודה לצוות המיוחד שממשיך להפיק לנו אירועי ספורט קהילתיים ברמת ארגון גבוהה – אסף אהרוני, גולן קלימי, יסמין ז'ק, סיגל גוב, אסנת מור.


·         קריאת המגילה – תודה לניר ארז ופיני אוחיון על ארגון הקריאה והסעודה. היה שמח.


·         שוק פורים – ביום מושלם וארגון עוד יותר מושלם של צוות הבלתי פורמלי וצוות הורים, ערכנו שוק פורים מיוחד במינו. תודה לעינב גיגי מנהלת הבלתי פורמלי ולכל הצוות החינוכי שאתה ותודה לצוות ההורים שהשקיע ימים ולילות בחשיבה ובביצוע והרים תחנה אחר תחנה ברמת יצירתיות וביצוע גבוהים. אז תודה לניר ארז, אייל ז'ק וליאור אברהם ולכל הגברים הרבים שהיו שם ועזרו בהקמה ובפירוק. כמו גם תודה לכל ההורים המתנדבים שאיישו את התחנות השונות והפכו את החג הזה לשמח במיוחד.       

·         מסיבת פורים – תודה ענקית לצוות מיוחד במינו שעבד במשך שבועות על הקמת מסיבת פורים, כמעט יש מאין. אז תודה למירב כהן, גולן קלימי, קרינה זלמנוביץ', פז לביא, סיגל גוב, דנה קלימי, סינתיה קדם, טליה ציוולינג, מיטל סגל, תום ישי, מורל זיו ואופיר לבידנסקי. תודה לאנשי הבר על ערב החג ותודה לכל מי שבא ועזר בחיסול. מוזמנים כולם לבוא ולקחת חלק בחגים הבאים.
בשעה טובה

·         בהצלחה ענקית למתגייסת הטריה שחר פרדו ולכל המשפחה.

·         מזל טוב לסטפני ודוד בן שמעון להולדת הבן כרמל, אח ליונתן.

 

סוף שבוע נעים,


ניצן בז'רנו - מנהלת הקהילה