title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
הסעות הילדים לבית ספר פלגים

5/11/2017

 

 

להורי בי"ס פלגים שלום,

בעקבות אירועים שסיכנו את הילדים במהלך ההסעות לבית הספר, אנחנו מוצאים לנכון לשקף בפניכם את המצב ולבקש את ערנותכם והירתמותכם לשמירה על בטיחות הילדים.

אחד הגורמים המרכזיים לבעיות הנוצרות הינה העובדה כי האוטובוסים ממהרים להספיק להסיע יישובים נוספים. לחץ זמן זה משפיע על כל ההתנהלות, בעיקר בהסעות הבוקר, ואנחנו עדים יום יום לנסיעת אוטובוסים לפני שהילדים התיישבו ונחגרו, להעלאה מסוכנת של תלמידים על הכביש - מחוץ לתחנה, עקיפות מסוכנות, חסימת נתיבי נסיעה, יציאה מסוכנת בפניה שמאלה בצומת תל מגידו, נסיעה לא זהירה בכביש 66 הידוע לשימצה ועוד ועוד. נסיעה תחת לחץ זמן מהווה סכנה יומיומית ולצערנו, לאחרונה אף היינו עדים לתאונה של אוטובוס שהסיע תלמידים ממשמר העמק. 

במקביל לתהליך לפתרון הבעיות אותו אנו מקיימים בשיתוף עם יישובים נוספים בסביבה , המועצה ובית הספר, (בשבוע הבא תתקיים ישיבה רחבה בהובלת המועצה), אנו מבקשים לקדם גם פתרונות הקשורים ליישוב שלנו :

  1. כדי לאפשר מרווח זמן להתארגנות בהעלאת התלמידים בצורה בטיחותית אנו מבקשים מכולם להגיע לתחנה בשעה 7:00 ולא אחרי כן על מנת לא  לעכב את האוטובוסים.

  2. זמן ההמתנה של התלמידים בתחנות מחייב השגחת הורים. הורים מסתמכים על נוכחות של הורי א' בתחנות אך ליווי זה הולך ופוחת אחרי תקופת החגים. בנוסף, פעמים רבות קורה שהאוטובוס השלישי מתעכב, ההורים כבר עזבו את התחנה, וכך נותרים תלמידים רבים בתחנה השנייה והאחרונה  ללא השגחת מבוגר.

אנחנו מעוניינים להקים קבוצה של הורים, מכל 3 התחנות, המוכנים להתחייב להישאר להשגחה בתחנות עד שאחרון האוטובוסים יוצא לדרכו.

מי שמוכן להירתם לעניין מוזמן לפנות אל נטע נועם 0544419418

במקרה שלא יהיו מתנדבים, נקיים תורנות בין כל הורי פלגים בכדי להבטיח את שלומם של כל הילדים.

נבקש את שיתוף הפעולה שלכם. 

אנא היו ערניים לנושא.


בברכה,

נציגות הורים והנהלת הקהילה.