title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
לקראת שבת 03.04.14


לקראת שבת  .04.201403


למעבר לאתר הישוב באינטרנט  לחץ כאן

למעבר לדף הפייסבוק לחץ כאן

הודעות הנהלה


אתר אינטרנט חדש
בשעה טובה עלה על הרשת אתר אינטרנט חדש למגידו, באתר תמצאו את כל המידע והעדכונים הקשורים לחיי הקהילה, כנסו והירשמו, קישור ישיר לאתר בראש הדף.    הזדמנות חגיגית גם להודות לפיני אוחיון שתרם מזמנו ומכישרונו להקמת האתר החדש ותחזק את האתר הישן.

 

אחות נוספת למרפאה
מקבלים בברכה את אירנה אחות נוספת לצוות המרפאה, אירנה חברה בקיבוץ גזית, אחות ותיקה ומנוסה, החל משבוע הבא המרפאה תהיה פתוחה גם בימי שישי (אחות בלבד) לרווחת הקהילה. שימו לב, בשבוע הבא יתפרסם לוח זמנים משופר והשינויים לקראת חג הפסח.

לפרטים נוספים אפשר לפנות למנהלת הקהילה סלעית לכתובת האימייל :

 saleet@k-megiddo.com

מזכירות


טאטוא רחובות
ביום ראשון הקרוב , 06.04.2014, יערך טאטוא רחובות בדרכים הראשיות בשעה 10:00 בבוקר, התושבים מתבקשים להעמיד את רכביהם בתוך החניות הפרטיות.

כספומט
לשירותכם הוצב כספומט, מול לוח המודעות הגדול (ליד תאי הדואר).

תרבות וקהילה


הזמנה לפסח
לכל מי שמעוניין בפסח משותף (חיילים בודדים, ותיקים ועוד), משפחות בלנק, לביא, רפפורט, רנקביץ' וישי עורכות סדר פסח במועדון לחבר ומזמינות אתכם להצטרף. ליצירת קשר דרך אורנה (052-3806609) או חגית (052-3862632), חג שמח !

גיוס בפינת אמיר
כל המעוניינים לעזור ולקדם את בנית "פינת אמיר", מוזמנים להגיע בשבת הקרובה, ה- 5.4 בשעה 8:00 למקום, בצמוד לשער הכניסה למגידו. במהלך הגיוס יפוזר גזם עצם ויתבצעו עבודות גינון נוספות. הגיוס מתאים למבוגרים ולילדים (בליווי בלבד). אנא הביאו עמכם: מריצות, דליים, אתי חפירה, אתי העמסה, מגרפות או כל כלי אחר שיכול להיות לעזר.

יום העצמאות
יום העצמאות מתקרב, מי שמעוניין להצטרף לצוות החג מוזמן לפנות לרקפת בנדה  ( 052-8745855) או לרבקה אמיר (052-5988578).

תודות


טיול דרום
כל מי שבילה את השבת האחרונה בטיול דרום בנחל צפית, זכה בחוויה מקסימה, משפחתית וקהילתית כאחד. אז עד לטיול הבא, תודה ענקית לצוות המארגן – ניר יעקב, גלי טל, גבי מטרזו ושי שמעוני.

חינוך בלתי פורמאלי


פסח

צוותי החינוך בנו תכנית חופש גדושה ועמוסה משחקים ופעילויות בבית ובחוץ, יצירה, בישול שטח ועוד המון פעילויות כיפיות, תכנית החופש נשלחה להורים לאימייל. מחכים לכולכם.