title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
קבלת שבת 08.05.14

לקראת שבת  08.05.2014


למעבר לאתר הישוב באינטרנט  לחץ כאן

למעבר לדף הפייסבוק לחץ כאן

הודעות הנהלה

מנהלת תרבות

אודליה ארז מסיימת את תפקידה כמנהלת תרבות לאחר חופשת הלידה, במקומה תהיה רבקה אמיר שגם החליפה אותה במהלך החופשה. אנו רוצים להודות לאודליה על עבודתה שלוותה בהרבה אהבה ונתינה ולאחל לה בהצלחה בהמשך. ולרבקה בהצלחה בתפקיד החדש ישן. מצורף מכתבה של אודליה לתושבים.

קהילה יקרה לי מאוד,

כשיצאתי לחופשת הלידה לפני כמעט ארבעה חודשים, היה לי ברור שאחזור לתרבות מגידו. העברתי את התפקיד לרבקה בידיעה שאני משאירה את הספינה עם קפטנית ראשונה במעלה. ובאמת, בחודשים האחרונים אני צופה בהתרגשות בעשייה המרובה והמבורכת של רבקה. לאחרונה הגעתי למסקנה שרבקה היא זו שצריכה להישאר בתפקיד. מבחינתי רבקה לקחה את התרבות עשרה צעדים קדימה והיא עושה זאת מכל הלב הענק שלה ובחן רב. פניתי אליה ואל סלעית וחלקתי את מחשבותיי, והסכמנו יחד שמכיוון שהתרבות כה חשובה לשתינו, מכאן אנו ממשיכות יחד! רבקה תמשיך להיות רכזת התרבות- הראש. ואני אקח את ריכוז הקהילה- חשוב לנו מאוד לבנות את הקהילה גם דרך אירועים חשובים בחיי הפרט בה. חשוב לנו להקים וועדת קהילה שתלווה חיילים, בני מצווה, כלות וחתנים, יולדות ולהבדיל גם משפחות אבלות. בעבר הקמתי וועדה ולצערי לא הצלחנו להגיע לנושא. היום, אני שמחה מאוד להתחיל מחדש ולהקדיש זמן ומחשבה מרובה לנושא שכה קרוב לליבי. בימים אלו אני פונה לחברי הוועדה הקודמים ונתכנס בקרוב! זהו.. היה לי חשוב לשתף אתכם,  שלא תחשבו שברחתי.. וגם, לומר המון תודה על תקופה מאלפת! למדתי שבקהילה הקטנה שלנו יש לא מעט אנשים אדירים, בעלי יכולת עשייה בלתי נדלית, שרק רוצים לתת. מקווה שרוח ההתנדבות השורה על הקהילה בחודשים האחרונים רק תלך ותגדל ושכולנו נבין שצריך רק לתת יד והקסם קורה מאליו.  אודליה.

מטה עם מטה

ביום רביעי השבוע התקיימה פגישה של גופי הניהול ביישוב עם מטה המועצה, הפגישה שהתקיימה במועדון הייתה ברוח טובה ובאווירת שיתוף פעולה. היישוב הציג בפני המועצה את הגידול באוכלוסיית מגידו בשנים האחרונות ובעקבותיו את הצרכים המשתנים בכל תחומי החיים ביישוב.

בנוסף הוצגו הפרויקטים אותם אנחנו רוצים לקדם בשנת  2015- 2014 והמועצה הבטיחה לסייע במימושם בין הנושאים שהועלו במפגש היו תחבורה ציבורית ליישוב, חינוך – נוער יישובי והקמת בית ספר אזרי ביישוב, תברואה – מחזור ובעיית הזבובים, ספורט – שיפוץ המגרש וקיום אירועים של המועצה ביישוב, שיפוץ מבנה המרפאה ובית העלמין, השתתפות היישוב באירועי תרבות אזוריים ועוד.


מזכירות

זבובים

בשבועיים האחרונים נעשים מאמצים מוגברים לטפל בבעיית הזבובים, במסגרת מאמצים אלו רוססו אזורים בעייתיים ונפרשו מלכודות זבובים בכל היישוב. בנוסף התחייבה המועצה לטפל במוקדים בעייתיים מחוץ ליישוב. נקווה שיורגש שיפור כבר בימים הקרובים.


בטחון

טרמפים

בימים האחרונים יש מספר התראות על מצב בטחוני רגיש, יש לעדכן את בני המשפחה לנקוט במשנה זהירות, להיות ערניים ולא לעלות על טרמפים, גם אם מדובר בנסיעה קצרה. במקרה של אירוע חריג יש לדווח לאילת הרבשי"ת ( 052-3862633), או לצוות הכוננות ביישוב.


פסטיבל רמות מנשה

פסטיבל רמות מנשה יתקיים השנה בתאריכים 15-16-17/5. השנה, הקצנו סכום השתתפות בפסטיבל ועל כן, כל תושבי וחברי מגידו זכאים להיכנס לפסטיבל ולכל מופעיו בחינם!!!!! על כן כולכם מוזמנים להיכנס לאתר הפסטיבל ולמצוא לעצמכם אירועי מוסיקה כמעט מכל סוג, מחול ותרבות וליהנות משלושה ימים קסומים ביער.

בהמשך השבוע ישלח מייל נפרד ויחולקו דפים בתאי הדואר עם כל הפרטים הרלוונטיים אז אנא עקבו אחרי הפרסומים.  ישנן חוברות בכלבו, לשירותכם.

בקשה אחת גדולה – בכדי שכל התושבים יוכלו להיכנס לפסטיבל אני צריכה להפיק רשימה שמית של כל התושבים במקום – כולל בני ובנות שנת שירות, חיילים וסטודנטים. אנא מכם, כל מי שהינו תושב מגידו ואינו רשום ברשימות הנהלת החשבונות, שלחו אל רבקה אימייל עם השם כדי שתוכל לעדכן. rivka.amir1@gmail.com  ניתן גם לשלוח לה הודעה בטלפון 052-5988578.


תרבות


ל"ג בעומר יחול השנה ביום ראשון ה- 18.5 וכמיטב המסורת ייחגג בהובלת בני ובנות כיתה ו' והוריהם, כחלק מפרויקט שנת בת-בר המצווה. כל הקהילה מוזמנת. פרטים מלאים בשבוע הבא.

תשלום עבור אורחים ביום העצמאות – תודה לכל אלו שנרשמו ועדכנו על האורחים בחג. אנו מבקשות, כי כל מי שלא נרשם עד כה (ואורחים רבים נראו בחג) שיעשה זאת דרך במהרה דרך הודעה לרבקה אמיר (052-5988578) או לרקפת בנדה (052-8745855).


תודות תרבות


טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל – תודה רבה לאריאלה פישלר, על ארגון הטקס בערב יום לחללי צה"ל. תודה לצוות שעזר כל אחד בתחומו – יסמין גנזי, משה אזולאי, אפרת פלא ואיילת מסטל. תודה לצוות ההגברה – נאור חיון, אפיק בר, עודד סגל ותום הראל.

תודה לצוות שעזר וארגן את טקס יום הזיכרון בבית העלמין – יפעת אבוטבול, טימי לינדר ומדי רפפורט.

יום העצמאות – בחג גדול זה התודות הנן מרובות, אך בראש ובראשונה תודה גדולה לרקפת בנדה על ריכוז והכנת החג. תודה רבה למדי רפפורט על ההגברה, התאורה והפקת האירוע על כל מורכבותו והפעם בעזרת הנוער שלנו וכוחות מקומיים. תודה לצוות ההגברה המופלא – בועז רנקביץ', טימי לינדר, נאור חיון, עודד סגל, אפיק בר, תום הראל, עידו הרטמן וטל קלימי. תודה לכל מי שנתן יד ואלו רבים – על ההנחיה, ארגון הריקודים השונים, עיצוב התפאורה, עזרתכם הייתה הכרחית ותרמה רבות לחג.

תודות תרבות מיוחדות  - לגלי טל וירון אמיר על פרויקט תליית הדגלים וחידוש המתקנים לתלייה בשלב ד' ומסביב לקיבוץ .

תודות ספורט

§         תודה לראובן חיון על תליית הסל כדורסל ברחבת הכדורסל בבית אספרגוס.

§         תודה לניר סירולניק על החלפת רשתות הכדורסל במגרש המרכזי.

בשעה טובה

מזל טוב לרועי ורינת בלנק להולדת בתם הבכורה אורי. מזל טוב גם לכל המשפחה הרחבה הנמצאת כאן במגידו- סבים, דודים ובני דודים.