title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
לקראת שבת 31.07.14

לקראת שבת  31.07.2014
למעבר לאתר הישוב באינטרנט  לחץ כאן

למעבר לדף הפייסבוק לחץ כאן

הודעות הנהלה

בטחון

בשל המצב הביטחוני ולאחר התייעצות עם הגורמים האמונים על הנושא ביישובנו הוחלט בשבוע האחרון ועד ליום ראשון כולל, על הוספת שומר בשעות הפעילות של הגנים למשך שבוע, באזור הגנים. הנושא ייבחן שוב בשבוע הבא וננהג בהתאם להמלצות הגורמים המקצועיים. 

ועדת ביקורת

ברצוננו לקיים בחירות לוועדת ביקורת בתחילת חודש ספטמבר, הודעה תצא לציבור כשבועיים לפני הבחירות. מועמדים נוספים המעוניינים להיבחר מוזמנים לפנות למנהלת הקהילה.

נאמני תרבות

אנו פונים  לקהילה לבניית קבוצה של נאמני תרבות שילוו את הפעילות הקהילתית ויהוו קבוצת חשיבה על האופן בו אנו רוצים לראות את התרבות במגידו. המעוניינים מוזמנים לפנות לרבקה או למנהלת הקהילה.

חג המשק

בסוכות הקרוב נחוג את חג הקיבוץ ה- 65. אנו פונים אל כל מי שרוצה לקחת חלק בקבוצת החשיבה והקמת החג לפנות אל רבקה אמיר - 052-5988578.


חינוך הגיל הרך


בית תינוקות

הורים המעוניינים לרשום את ילדיהם לבית התינוקות החל מספטמבר 2014, מתבקשים לפנות בדחיפות לאפרת מנהלת הגיל הרך או לאביבה להרשמה.

כניסה לחצרות הגנים

בתקופה האחרונה נכנסים ילדים ואורחיהם לחצרות גני הילדים לא בשעות הפעילות, מיותר לציין שנגרם נזק לחצרות ולציוד, אין להיכנס לחצרות גני הילדים בשעות אחר הצהריים !


נוי

בעקבות מספר תלונות על רעש מכלי גינון שונים ושימוש במפוח עלים ע"י גננים פרטיים מצורפת לשון החוק בנושא :

​"השימוש בציוד גינון לרבות מפוחי אוויר (מפוחים לאיסוף עלים) לניקוי רחובות, חצרות וגנים ציבוריים ופרטיים הולך וגובר בשנים האחרונות. השימוש מכשירים אלה גורם למטרדי רעש קשים ופוגע בציבור.

 

החוק למניעת מפגעים, התשכ"א - 1961, אוסר על גרימת רעש חזק או בלתי סביר, אולם התקנות שחוקקו מכוח חוק זה בתחילת שנות ה-90 לא התייחסו פרטנית לרעש הנגרם על ידי ציוד גינון מנועי בכלל ומפוחי עלים בפרט.

ביום 27.04.2011 נכנס לתוקף התיקון לתקנות למניעת מפגעים (מניעת רעש) (תיקון), התשנ"ג- 1992מטרת התיקון לצמצם את מפגעי הרעש באזורי מגורים ולשפר את איכות חייהם של התושבים. הפרתן של התקנות מהווה עבירה פלילית.

במסגרת התיקון נקבעו בין היתר:

  1. הגבלת השימוש בציוד גינון - איסור להפעיל ציוד גינון הגורם לרעש באזור מגורים, בין השעות 19:00 בערב ל- 7:00 בבוקר בימי חול, בין השעה 17:00 בערב יום מנוחה לשעה 9:00 למחרת, ובין השעות 14:00 ל- 16:00 בימי מנוחה.
  2. איסור על שימוש במפוחי עלים הגורמים לרעש באזורי מגורים - מכיוון שלא קיים כיום מפוח עלים שאינו גורם לרעש, חל איסור מוחלט על הפעלת מפוחי עלים באזורי מגורים." 

תרבות וקהילה


§         סרט בדשא – היום, יום חמישי בשעה 20:00, הסרט "לגו", מומלץ לכל המשפחה. שימו לב: הקרנת הסרט עברה לדשא בסילו.

§         אירוח "עולים לתבור " –  בהמשך לשנים האחרונות, גם בסוף השבוע הנוכחי נארח כאן במגידו כ- 40 חיילים בודדים המתגייסים דרך פרויקט "עולים לתבור". גם השנה ליאור פלג, המוביל את האירוח, פונה אליכם הציבור לבישול ממיטב המטעמים לארוחת שישי. כל מי שעדיין מעוניין לבשל/לאפות/להכין מוזמן לפנות לליאור.

§         סילובר מגידו - מזמין את כל הקהילה ביום שישי הקרוב ה 1/8 בשעה 21:30 להפוגה, לערב בר פתוח בו נארח גם את קבוצת העולים החדשים מפרויקט "עולים לתבור" שמתעתדים להתגייס לצה״ל.

§         מסיבת בריכה למבוגרים –  עקב האירועים הקשים הפוקדים את המדינה ואת כולנו, נכון להיום מסיבת הבריכה שיועדה ל- 15.8.14 נדחית. במידה ויהיו שוב שינויים נודיע לציבור.

§         מסיבת סיום הקיץ וציון העולים לכיתה א' –  תתקיים ביום חמישי ה- 28.8.14. בין השעות 16:00-18:00 מתנפחים וכיבוד ומיד לאחר מכן הטקס המסורתי לכבוד העולים לכיתה א'.

§         ספורט – השבוע מגידו רשמה הישגים מרשימים בתחרויות הספורט הסביבתיות. ילדי בית אספרגוס (ה'-ו') ניצחו במשחק ידידות בכדורגל את הקבוצה המקבילה ממשמר העמק 10-2, כל הכבוד לילדים. באותו הערב ניצחה קבוצת הכדורסל בוגרים המקומית, בחיזוק שחקנים מיגור, את קבוצת הכדורסל של משמר העמק, במסגרת רבע גמר הליגה. כל הכבוד ולהתראות במשחק חצי הגמר.

§         תודות

השבוע בימים שלישי עד חמישי, אירחנו קבוצה של ילדים מבאר שבע, ממעון לילדים שהוצאו מביתם. האירוח המרגש ייזכר אצל הילדים ומדריכיהם לעוד זמן רב. תודה ענקית לרועי ודנית חודורוב על הקשר עם המעון שבעקבותיו התאפשר האירוח ועל הליווי הצמוד לקבוצה. תודה לצוות הבריכה על הקבלה של הקבוצה במאור פנים. תודה לילדי אספרגוס שהתארגנו לפעילות מקסימה עם הילדים. תודה למשפחות שמרגע ששמעו על האירוח באו עם פינוקים קטנים ותודה ללידיה ויהודה גבע על האירוח הנדיב לארוחת הצהריים.