title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
הודעות ועדכונים
מגידו בפייסבוק
לקראת שבת 22.01.2015

לקראת שבת  15.01.2015

למעבר לאתר הישוב באינטרנט  לחץ כאן

למעבר לדף הפייסבוק לחץ כאן

הודעות הנהלה


בחירות לוועד ההנהלה – אגודה

ביום שישי האחרון 16.01.2015, התקיימה הצבעה בקלפי לבחירת המועמדים לתפקיד יושב ראש ועד ההנהלה ולתפקיד חברות בוועד ההנהלה של אגודת מתיישבי מגידו. הצביעו 254 מחברי האגודה ולהלן התוצאות ( באדום שמות חברי ההנהלה החדשים) :

גיל לביא – 104

ניר בורנשטיין – 145

----------------------

קובי סוהמי – 217

נאווה רייס – 190

טליה רוזין – 203

דוד רובנס – 180

חגית פוקס – 193

סיגל גוב – 189

דלית גורין – 121

חגית רפפורט – 166

שחר שורק – 142

לילך טורי – 105


§         תודה לניר ארז, אדוארדו סירולניק, אילנה אמוס, איתי לוינסון ואביב בירן על ניהול הקלפי וספירת הקולות.

 

תודות לוועד ההנהלה היוצא


ביום ראשון הקרוב תתקיים ישיבת הנהלה חגיגית של הוועד המנהל החדש, באותה הזדמנות ניפרד גם מהוועד היוצא שליווה את הקהילה בשלוש שנים האחרונות. תודה על ההתנדבות והעשייה, את פועלכם ניתן למצוא בכל פינה ביישוב.

תודה לגיל שיבולי היו"ר, רוב מסטל, דדי אזולאי, ניר אידלמן, קובי סוהמי, יפתח יפה ולאלה שפרשו במהלך הקדנציה.

הקהילה תיפרד מהוועד בצורה רשמית באחד מאירועי התרבות הקרובים.


תרבות וקהילה


ט"ו בשבט יתקיים ביום שישי ה- 6.2.15 בשעה 13:00 מיד עם תום סגירת המערכת. ניפגש כולם ליד כיכר הדקל בפתחה של שכונה ד'. אנא הביאו עמכם כמה שיותר פירות מהעצים העמוסים שבגינות. פרטים נוספים בהמשך.

פסטיבל צלילי טבע

שימו לב – תאריך פסטיבל צליל טבע זז בשבוע ויתקיים במגידו ביום שבת ה- 21.3.15. כל מי שמעוניין לקחת חלק ביריד, או להזמין מכרים לבוא ולהשתתף מוזמן ליצור קשר עם רבקה אמיר (052-5988578).

 

טיול דרום

אנא רשמו את התאריך לפניכם – שישי שבת ה- 13-14/3/2015 נצא ברוב עם לטיול דרום. הפרטים המלאים בקרוב....

 

פורים 2015 – ההכנות בעיצומן

השנה נחגוג את פורים ביום שישי ה-  6.3.15 בנושא  "פורים במסע עולמי": חוויות, טיולים, מקומות וכל מה שנדבק. את החג מרכזות אביבית ישי וחגית רפפורט.

אנחנו פונים לכל אחד שיש לו אביזרי טיול ( אוהל, גזיה, נעלים, צעיף, תיק גב, כובע, ערסל וכל מה שנדבק )  ומוכן להעבירו לטובת קישוט מתבקש ליצור קשר עם אביבית ישי 0523862540, ואנו ננסה להחזירו בשלמות בסוף החג.                     

כמו כן מתבקשת כל משפחה או צעיר אחרי טיול, להעביר  לטרודי עטר תמונה אחת משפחתית/אישית של מקום אחד מיוחד בו הייתם. כמובן. שאתם מצולמים. את התמונה יש להעביר בפורמט A4 צבעוני באיכות הכי טובה שניתן.


חינוך


הרצאות להורי מערכת החינוך

תודה להורים אשר הגיעו להרצאה בנושא : ניהול קונפליקטים עם מתבגרים ביום ראשון האחרון. ההרצאה הבאה תתקיים ב-1.2 בנושא: נוכחות הורית (גם) ברשת.

ההרצאה תתקיים בשעה - 20:30 במועדון , את ההרצאה, תעביר גב' שני נחשון MA (בוגרת מכללת אורנים, אוניברסיטת חיפה ומכון אדלר. מרצה במדרשה במכון אדלר)


חניית רכבים


בשבוע האחרון בשעות הלילה , משפחה שרצתה לצאת מהחנייה לא הצליחה בשל רכב פרטי אשר חסם את רכבם. אנא חנו במקומות המוסדרים ובחניות הפרטיות. יש לנצל את החנייה בתוך המגרשים ובכך לפנות מקום לחניות נוספות ליד כל בית. אין להחנות כלי רכב בצורה החוסמת או לא מאפשרת יציאה מהחנייה.


כלבים


לידיעתכם הוגבר הפיקוח ולוכד הכלבים מגיע מספר פעמים בשבוע ובשעות שונות. החל משבוע הבא לא יינתנו מכתבי אזהרה אלא קנסות. כבדו את שכנכם ואת המרחב הציבורי, נהגו לפי החוק.